Assassin’s Creed Unity to nowy start narracyjny w serii

Assassin’s Creed Unity traktowane jest jako nowy start serii, swoiste odświeżenie tej marki. Tytuł pojawi się tylko na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Assassin’s Creed: Unity, która jeszcze w tym roku trafi na konsole nowej generacji, jak również komputery osobiste. Tytuł ma wprowadzić markę na nowy poziom, tak pod względem technologicznym, jak również merytorycznym. Autorzy zapowiadają, że Unity będzie zupełnie nową historią, która rozpocznie cykl na nowo.

Na ten temat wypowiedział się dyrektor kreatywny gry, niejaki Alex Amancio, który twierdzi, że historia w grze wprowadzi świeżość do tego cyklu. Zaczątki restartowania serii miały już miejsce podczas Assassin’s Creed IV: Black Flag, ale dopiero teraz otrzymamy nową historię oraz jakość w serii. Oto co Amancio miał do powiedzenia w tej sprawie:

”Kilka drobnych zmian mogliście zobaczyć w Assassin’s Creed IV: Black Flag, ale to dopiero początek. Assassin’s Creed: Unity to zupełnie nowy start dla tej niezwykle zasłużonej serii gier, głównie pod względem historii i scenariusza. Ponieważ jest to nowa część, możemy prezentować ją na wiele sposobów. Uważam że Unity, to najlepsze otwarcie serii od czasów pierwszej części.”

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

[dzięki – VG24/7]

Written By
More from Patryk

Need for Speed – nowy zwiastun ekranizacji gry już w sieci

Need for Speed, film na podstawie gry wyścigowej o tym samym tytule,...
Read More