Assassin’s Creed: Unity – prezentacja zadań pobocznych na nowym materiale wideo

W sieci udostępniono kolejny materiał promujący grę Assassin’s Creed: Unity. Filmik koncentruje się głównie na zadaniach pobocznych, które dostępne będą w trakcie rozgrywki.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Firma Ubisoft zdecydowała się opublikować kolejny materiał wideo zapowiadający grę Assassin’s Creed: Unity. Filmik koncentruje się na zadaniach pobocznych, które przygotowano dla graczy w najnowszej odsłonie serii.

Gracze będą mieli do dyspozycji szereg aktywności, między innymi będą mogli zająć się szukaniem skarbów, czy też kradzieżą artefaktów. Nową aktywnością będą tajemnicze morderstwa. Zwiedzając wirtualny Paryż możemy natknąć się na pewne wskazówki, lub też podsłuchać rozmowy wybranych osób. Bohater będzie mógł zająć się taką sprawą w dowolnym momencie i rozpocząć poszukiwania mordercy. Oczywiście twórcy przygotowali również klasyczne kontrakty znane z poprzednich odsłon serii.

Poniżej prezentujemy najnowszy materiał z gry Assassin’s Creed: Unity. Tytuł pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC już w przyszłym miesiącu. Jednocześnie będzie to pierwsza odsłona serii robiona tylko i wyłącznie na nową generację konsol.

Written By
More from Patryk

Two Worlds II GOTY Edition – rozdajemy klucze na pełną wersję gry!

Two Worlds II to druga część gry z gatunku cRPG, która została...
Read More