Assassin’s Creed Unity- poznajcie obsadę gry i kilka historycznych ciekawostek

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. W sieci pojawił się materiał prezentujący obsadę tej produkcji.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera prawdziwie next- genowej odsłony serii Assassin’s Creed zbliża się wielkimi krokami. Twórcy nie dają zapomnieć graczom o swojej najnowszej produkcji i starają się jak najlepiej zareklamować swój produkt. Tym razem francuska firma postanowiła przedstawić graczom obsadę Assassin’s Creed Unity, dzięki czemu do sieci trafił nowy materiał wideo. Jeśli nie możecie doczekać się przygód Arno, to musicie obejrzeć najnowszy filmik przygotowany przez twórców.

Materiał przedstawia nie tylko obsadę, która pracuję nad najnowszą odsłoną serii, ale również liczne smaczki związane z historią, którą przyjdzie nam poznać wcielając się w Arno Doriana. Trzeba przyznać, że szykuje nam się niesamowicie piękna produkcją, z intrygującą i ciekawą fabułą. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i już za kilka tygodni w nasze ręce trafi świetna gra, która zadowoli nie tylko fanów serii, ale również i graczy, którzy po raz pierwszy będą mieli do czynienia z sztandarowym cyklem Ubisoftu.

 Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Driveclub po raz kolejny udowadnia, że warto na niego czekać

DriveClub to gra o wyścigach samochodowych, odpowiedzialne za nią jest firma Evolution Studios....
Read More