Assassin’s Creed: Unity – poznajcie aktora, który wciela się w głównego bohatera gry

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed: Unity, w którym udział bierze aktor wcielający się w rolę Arno Doriana, głównego bohatera historii.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Assassin’s Creed: Unity pojawi się w oficjalnej sprzedaży jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Ubisoft z pewnością przygotowuje agresywną kampanię reklamową. W sieci opublikowano zwiastun z udziałem aktora wcielającego się w rolę Arno Doriana. 

Dan Jeanotte wciela się w rolę protagonisty gry i zapowiada bardzo ciekawą historię. Obiecuje on, że będziemy świadkami wyjątkowej historii, która nie jest prostą opowieścia dla młodszych graczy. W trakcie historii pojawi się wątek miłosny, bowiem Arno Dorian pozna tajemniczą Elise, z którą połączy go coś więcej, niż tylko sprawy ”zawodowe”. 

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Wiedźmin Gra Przygodowa trafiłą do oficjalnej sprzedaży

Wiedźmin Gra Przygodowa debiutuje na rynku komputerów osobistych. W sieci zostały opublikowane...
Read More