Assassin’s Creed Unity- opublikowano zwiastun premierowy gry

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił premierowy zwiastun gry.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera  Assassin’s Creed Unity już za kilka dni. Nic więc dziwnego, że twórcy z okazji zbliżającego się premierowego dnia zdecydowali się na opublikowanie nowego zwiastuna. Trzeba przyznać, że francuska firma zna się na rzeczy, bowiem poniższy materiał jest po prostu świetny i jest idealną wizytówką najnowszej odsłony serii. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy się Wam podobało.

Warto wspomnieć, iż  Assassin’s Creed Unity zarówno na PlayStation 4 jak i Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę. Twórcy twierdzą, że takie parametry są idealne dla gier tego typu i dlatego zdecydowano się na takie ustawienia. Miejmy nadzieję, że ich wybór był trafny. Jednak patrząc na liczne materiały z gry, które trafiały do sieci o aspekt wizualny możemy być raczej spokojni.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

W Project Cars pojawią się gokarty

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad...
Read More