Assassin’s Creed Unity- opublikowano zwiastun premierowy gry

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił premierowy zwiastun gry.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera  Assassin’s Creed Unity już za kilka dni. Nic więc dziwnego, że twórcy z okazji zbliżającego się premierowego dnia zdecydowali się na opublikowanie nowego zwiastuna. Trzeba przyznać, że francuska firma zna się na rzeczy, bowiem poniższy materiał jest po prostu świetny i jest idealną wizytówką najnowszej odsłony serii. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy się Wam podobało.

Warto wspomnieć, iż  Assassin’s Creed Unity zarówno na PlayStation 4 jak i Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę. Twórcy twierdzą, że takie parametry są idealne dla gier tego typu i dlatego zdecydowano się na takie ustawienia. Miejmy nadzieję, że ich wybór był trafny. Jednak patrząc na liczne materiały z gry, które trafiały do sieci o aspekt wizualny możemy być raczej spokojni.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

eSport to nie sport twierdzi szef stacji ESPN

Szef amerykańskiej sportowej stacji telewizyjnej postanowił wypowiedzieć się na temat uznania elektronicznych...
Read More