Assassin’s Creed Unity – kooperacja na krótkim materiale wideo

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił materiał przedstawiający fragment misji kooperacyjnej.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity dopiero za nieco ponad 2 tygodnie, jednakże do sieci już trafiają pierwsze fragmenty pochodzące z rozgrywki. Jeden z nich możecie zobaczyć na poniższym materiale. Jest to jedna z misji kooperacyjnych, co będzie zupełną nowością dla serii. Jeśli nie możecie doczekać się, aż wskoczycie w buty i płaszcz Arno, to musicie obejrzeć poniższy materiał.

Fragment choć niezbyt długi, to i tak jest w stanie nie tylko podnieść zainteresowanie graczy, ale również pozwala zobaczyć, że twórcy rzeczywiście znacząco poprawili animację ruchów postaci, dzięki czemu gra wydaję się bardziej realistyczna. Również architektura robi wrażenie i trzeba przyznać, że ogarnięty rewolucją Paryż jeszcze nigdy nie był tak piękny.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Tomasz Gop prezentuje rozgrywkę z Lords of the Fallen

Lords of the Fallen jest dziełem polskiego studia CI Games. Tytuł ten...
Read More