Assassin’s Creed Unity- kilka słów na temat trybu kooperacji

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Unity będzie pierwszą, prawdziwie next- genową częścią cyklu. Do sieci trafił materiał przybliżający graczom tryb kooperacyjny.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się raz po raz przypomnieć o swojej produkcji. Najnowszy materiał przedstawia tryb kooperacyjny, który jest zupełną nowością dla serii Assassin’s Creed i zarazem spełnieniem próśb graczy, którzy domagali się tej funkcji od jakiegoś czasu. Rzućcie okiem na materiał, aby w dniu premiery Unity nie miało przed Wami tajemnic.

Poniższy materiał jest małą kopalnią wiedzy na temat trybu kooperacyjnego w najnowszej odsłonie serii Assassin’s Creed. Dzięki niemu dowiadujemy się m.in. o tym, że podczas zabawy z przyjaciółmi nie poznamy historii głównego bohatera, ponieważ fabuła, jak i losy Arno przedstawione są w trybie dla jednego gracza, także jeśli chcecie bardziej wczuć się w klimat Paryża owładniętego rewolucją francuską, to lepiej zagrajcie samodzielnie, a następnie bawcie się wraz z przyjaciółmi.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity- do sieci trafiły materiały z wersji na PlayStation 4

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More