Assassin’s Creed: Unity – kampania ma zapewnić około 20 godzin grania

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gry Assassin’s Creed: Unity. Tym razem dotyczą one długości rozgrywki, która ma pozwolić na zabawę liczoną w czasie kilkunastu godzin.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Jeden z autorów gry Assassin’s Creed: Unity wypowiedział się na jej temat w rozmowie z redakcją serwisu GeekyCastillo. Zgodnie z ujawnionymi przez niego informacjami, wątek fabularny produkcji ma nam zapewnić około dwudziestu godzin zabawy. Co więcej, autor podzielił się z nami wiedzą na temat zadań i wątków pobocznych.

Wspomniany wcześniej serwis był obecny na tegorocznej edycji imprezy Comic-Con. Dziennikarze tego medium mieli okazję porozmawiać z jednym z twórców gry Assassin’s Creed: Unity, który potwierdził, że kampania dla pojedynczego gracza trwać ma od 15 do 20 godzin. W okresie, kiedy gry wideo przewidują o wiele krótsze emocje w kampanii dla pojedynczego gracza, należy uważać ten wynik za bardzo pozytywny. Istotnym elementem rozgrywki ma być ponadto kooperacja dla czterech graczy. Firma Ubiosft od początku kampanii marketingowej gry podkreśla swoją koncentrację nad tym aspektem produkcji.

Warto również wspomnieć o elementach dodatkowych, takich jak zadania, watki poboczne oraz ukryte przedmioty. Celem zebrania wszystkich ”znajdziek” oraz wypełnienia wszystkich pobocznych zadań będziemy musieli zagospodarować około 100 godzin grania. Co ciekawe, tytuł będzie pozbawiony ekranów ładowania pomiędzy scenkami przerywnikowymi. Jednakże tytuł będzie potrzebował dłuższej chwili podczas uruchamiania się na początku rozgrywki.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Assassin's Creed: Unity zabierze nas na uliczki Paryża w trakcie Rewolucji Francuskiej.
Assassin’s Creed: Unity zabierze nas na uliczki Paryża w trakcie Rewolucji Francuskiej.
Written By
More from Patryk

CD Projekt RED zapewnia, że prace nad Cyberpunk 2077 nabierają tempa

Cyberpunk 2077 to nie tak odległa przyszłość, jakby się wszystkim wydawało. Po...
Read More