Assassin’s Creed: Unity – jedną z misji uwieczniono na materiałach wideo

W sieci udostępniono jedną z misji z gry Assassin’s Creed: Unity. Opublikowano materiał filmowy w jakości 1080p, który prezentuje nam część Paryża w środku samym środku rewolucji.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Autorzy gry Assassin’s Creed: Unity udostępnili w sieci nagranie wideo prezentujące jedną z dostępnych misji w grze. Film został opublikowany w wysokiej jakości (1080p), dzięki czemu możemy przyjrzeć się wysokiemu poziomowi oprawy graficznej. 

Gra zabiera nas zatłoczone przez mieszkańców uliczki Paryża, gdzie nasz główny bohater, asasyn Arno Dorian, będzie musiał wypełnić pewne zlecenie. Naszym celem jest wyznaczony arystokrata, niejaki Sivert, którego będziemy musieli osobiście odnaleźć. Oczywiście wspomoże nas w tym specjalny zmysł głównego bohatera, który pozwoli mu zlokalizować i śledzić ofiarę w tłumie. 

Materiał wideo został wzbogacony o komentarz twórcy, mianowicie Alexa Amancio, który uważa, że kluczem do sukcesu w misjach będzie odpowiednia eksploracja otoczenia. Gracz będzie mógł pozyskiwać dodatkowe informacje na temat celów poprzez wykonywanie zadań pobocznych. Co więcej, klucze do tajnych przejść możemy podkradać strażnikom, co pozwoli nam na skrócenie dystansu do wyznaczonego oponenta. Co ciekawe, sama katedra Notre-Dame została zaprojektowana w oparciu o dziesięć różnych wejść.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Resident Evil 0 Remaster Debut Trailer, czyli jeszcze więcej klasyki w nowych szatach

Resident Evil 0 Remaster to najnowszy odgrzewany kotlet od Capcomu, który imponuje...
Read More