Assassin’s Creed Unity – gorące materiały z rozgrywki

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej i lubianej serii gier firmy Ubisoft. W sieci opublikowano gorące materiały wideo – gra dostępna na PlayStation 4 i Xbox One.

AssassinsCreed-Banner

 

Firma Ubisoft opublikowała w internecie wspaniałą informację dla wszystkich fanów marki Assassin’s Creed. Możecie to traktować jako oficjalną zapowiedź kolejnej odsłony serii, która nazywać się będzie Assassin’s Creed Unity. Gra trafi na platformy PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ma być odpowiedzią francuskiego giganta na ogromne zapotrzebowanie rynku na gry ”nowej generacji”. Poznaliśmy również okres historyczny, w którym akcja gry zostanie umiejscowiona. Wcześniejsze plotki o Japonii lub II Wojnie Światowej raczej się nie spełnią. Unity zabierze nas do XVIII wiecznej Francji, która skąpana jest w rewolucji. Gra wniesie również nowego bohatera do serii, niejakiego Arno, który wędrować będzie po pięknych uliczkach Paryża w czasie rewolucji francuskiej. 

Choć poniższy film trwa tylko kilka chwil i nie ma na nim efektownych akcji, to wyraźnie nakreśla nam schemat, jakim posługuje się Ubisoft. Gra ma zaoferować doznania nowej generacji, tym nie mniej nie potwierdzono na jakimś silniku ona śmiga. Czy to nie jest przypadkowo Snowdrop? Myślę że technologicznie gra prezentuje sobą wymaganą jakość, tym nie mniej jest to tylko wczesna faza produkcji (Alpha), a sam filmik spełnia tylko rolę marketingową. Oto komentarz Ubisoftu w tej sprawie:

“Pracowaliśmy nad nowym Assassin’s Creed od ponad 3 lat i choć wciąż nie jesteśmy do końca gotowi by pokazać Wam pełną wersję odsłony tworzonej wyłącznie z myślą o platformach nowej generacji, to zdaje się, że Abstergo pokrzyżowało nasze plany. Tak więc, macie tutaj pierwszy rzut okiem na zapis rozgrywki z Assassin’s Creed Unity. Czekajcie na kolejne informacje – mamy wiele ciekawego do ogłoszenia w ciągu kolejnych miesięcy.”

Assassin’s Creed Unity nie otrzymał oficjalnej daty premiery, ale deweloper już wcześniej wspominał, jakoby gracze mogli oczekiwać dwóch odsłon marki w tym roku. Miejmy na dzieję, że będzie to jedna z nich. Ubisoft również korzysta z usług kilku oddziałów, co pozwoliło pracować nad Unity dłużej – dokładnie trzy lata. Rzućcie okiem na wstępne efekty ich pracy.

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli pierwszy, topowy i legendarny sanbox

Bethesda to The Elder Scrolls, The Elder Scrolls to Bethesda. Tym są...
Read More