Assassin’s Creed: Unity – fragmenty rozgrywki z Comic-Con 2014

Opublikowano w sieci nowe materiały wideo z gry Assassin’s Creed: Unity, która została zaprezentowana w trakcie trwania imprezy branżowej Comic-Con 2014.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Comic-Con to impreza branżowa, która odbywała się w mieście San Diego w ubiegłym tygodniu. Pojawiło się tam wiele firm deweloperskich, które zaprezentowały publice nowe materiały ze swoich gier wideo. Obecni tam byli również przedstawiciele firmy Ubisoft, którzy pokazali nowe fragmenty rozgrywki z gry Assassin’s Creed: Unity.

Materiał został zarejestrowany metodą off-scree, co oznacza że prezentację nagrano kamerą prosto z imprezy. Jakość nagrania nie należy do najgorszych, dzięki czemu możemy sprawdzić kolejne elementy rozgrywki na zatłoczonych ulicach Paryża. Pierwsze co rzuca się w oczy, to ogromna ilość osób na placu, gdzie odbywa się egzekucja. Nasz bohater przedziera się przez podjudzony tłum w sposób bardzo płynny. Na uznanie zasługuje również system eksploracji otoczenia oraz wspinania się na budynki. Protagonista gry w sposób niezwykle płynny i dynamiczny przeskakuje ponad budynkami.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Dark Souls 2 trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One? Autorzy twierdzą, że jest taka możliwość

Autorzy gry Dark Souls 2 wypowiedzieli się na temat ich nie tak...
Read More