Assassin’s Creed Unity – dodatek Dead Kings debiutuje już dziś na Xbox One

Assassin’s Creed Unity jest kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Dzisiaj ma miejsce premiera darmowego dodatku zatytułowanego Dead Kings.

Assassin’s Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona, warto dodać.

Ostatnia odsłona Assassin’s Creed wywołała wiele kontrowersji ze względu na fakt, iż produkcja w dniu premiery naszpikowana była błędami oraz licznymi bugami. Ubisoft, aby ratować twarz obiecał, że każdy kto zakupił Assassin’s Creed Unity otrzyma dostęp do pierwszego rozszerzenia za darmo. Już dziś dodatek zatytułowany Dead Kings jest dostępny dla posiadaczy Xboksów One, a już jutro trafi na PlayStation 4.

Z okazji premiery pierwszego rozszerzenia do sieci trafił trailer przedstawiający dodatek Dead Kings, w którym to przyjdzie nam zwiedzać miasto Saint- Denis oraz jego podziemia, gdzie znaleźć będziemy mogli między innymi sekrety dawnych władców Francji. Miejmy nadzieję, że dodatek wypadnie lepiej niż podstawowa wersja gry w dniu premiery. Zapewne już niedługo do sieci wpłyną pierwsze recenzje oraz opinie graczy.

Assassin’s Creed Unity trafiło na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Recenzja gry Unravel

Gra stworzona przez studio Clodwood, a wydana przez wielką firmę, jaką bez...
Read More