Assassin’s Creed Unity- do sieci trafiły materiały z wersji na PlayStation 4

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił materiały pochodzące z wersji na PlayStation 4.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity dopiero za niecałe 2 tygodnie, jednakże do sieci już trafiają pierwsze fragmenty pochodzące z rozgrywki. Jeden z nich możecie zobaczyć na poniższym materiale. Film pochodzi z wersji gry na konsole PlayStation 4, a więc już teraz możecie zobaczyć jak francuska rewolucja oczami Asasyna wygląda na najnowszej konsoli Sony.

Warto wspomnieć, iż Assassin’s Creed Unity zarówno na PlayStation 4 jak i Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę. Twórcy twierdzą, że takie parametry są idealne dla gier tego typu i dlatego zdecydowano się na takie ustawienia. Miejmy nadzieję, że ich wybór był trafny, ale patrząc na poniższy materiał można śmiało powiedzieć, że pod względem wizualnym  Assassin’s Creed Unity prezentuje się naprawdę dobrze.

 Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- twórcy zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More