Assassin’s Creed Unity- 12 minut z wersją na Xboksa One

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił 12 minutowy gameplay prezentujący rozgrywkę z wersji na Xboksa One.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity  już za kilka dni. Do sieci trafia co raz więcej materiałów pochodzących z gry. Tym razem mamy dla Was fragment prezentacji, której udzielili twórcy gry. Poniższy 12 minutowy materiał pochodzi z wersji na konsole Xbox One i pokazuje m.in. otwartą strukturę świata, czy mapę. Jeśli nie możecie doczekać się, aż w butach Arno rozpoczniecie rewolucję, to musicie rzucić na to okiem.

Warto wspomnieć, iż  Assassin’s Creed Unity zarówno na PlayStation 4 jak i Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę. Twórcy twierdzą, że takie parametry są idealne dla gier tego typu i dlatego zdecydowano się na takie ustawienia. Jak widać na poniższym materiale gra wygląda bardzo ładnie, a warto wspomnieć, iż jest to fragment live’a umieszczonego w serwisie YouTube. Oznacza to, że na ekranach naszych telewizorów gra wyglądać będzie jeszcze lepiej.

Assassin’s Creed Unity  zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Podsumowanie 2015 roku okiem posiadacza konsoli PlayStation – cz. 1

Zbliżający się koniec roku, to idealny moment, aby spojrzeć i obiektywnie ocenić...
Read More