Assassin’s Creed Unity- 12 minut z wersją na Xboksa One

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił 12 minutowy gameplay prezentujący rozgrywkę z wersji na Xboksa One.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity  już za kilka dni. Do sieci trafia co raz więcej materiałów pochodzących z gry. Tym razem mamy dla Was fragment prezentacji, której udzielili twórcy gry. Poniższy 12 minutowy materiał pochodzi z wersji na konsole Xbox One i pokazuje m.in. otwartą strukturę świata, czy mapę. Jeśli nie możecie doczekać się, aż w butach Arno rozpoczniecie rewolucję, to musicie rzucić na to okiem.

Warto wspomnieć, iż  Assassin’s Creed Unity zarówno na PlayStation 4 jak i Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę. Twórcy twierdzą, że takie parametry są idealne dla gier tego typu i dlatego zdecydowano się na takie ustawienia. Jak widać na poniższym materiale gra wygląda bardzo ładnie, a warto wspomnieć, iż jest to fragment live’a umieszczonego w serwisie YouTube. Oznacza to, że na ekranach naszych telewizorów gra wyglądać będzie jeszcze lepiej.

Assassin’s Creed Unity  zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Ubisoft twierdzi, że gracze lubią płacić za dodatki do gier

Ubisoft to bardzo znana firma w branży gier wideo. Głównie dzięki serii...
Read More