Assassin’s Creed: The American Saga zostało zapowiedziane!

Ubisoft zapowiedziało zestaw trzech gier z serii Assassin’s Creed, który trafi do sprzedaży w październiku. Wydawnictwo Assassin’s Creed: The American Saga obejmuje Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed: Liberation oraz Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Francuska firma Ubisoft przygotowała dla graczy miłą niespodziankę, bowiem jeszcze w październiku na rynek trafi bardzo ciekawy zestaw zawierający trzy gry z serii Assassin’s Creed. 

Assassin’s Creed: Birth of a New World – The American Saga Collection będzie zbiorczym wydaniem trzech ostatnich odsłon serii, które pojawiły się na Xboksie 360, PlayStation 3, komputerach osobistych oraz PlayStation Vita. Studio nie ukrywa, że chciało, aby gracze przyswoili sobie w pełni historię dotyczącą wydarzeń z Ameryki Północnej oraz Karaibów. W skład rzeczonej kolekcji wejdzie:

Na ten moment nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy zbiorowe wydanie zostanie wyposażone w dodatki fabularne do wyżej wymienionych gier. Premiera zestawu na rynku nastąpi już 3 października w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – kampania ma zapewnić około 20 godzin grania

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gry Assassin’s Creed: Unity....
Read More