Assassin’s Creed: Syndicate – zwiastun i fragment z rozgrywki

Assassin’s Creed jest dobrze znaną serią wszystkim graczom. Ubisoft nie zamierza porzucić swojej produkcji traktującej o walce asasynów z templariuszami. Zaprezentowano nam dwa materiały video z gry.

Po ostatniej wpadce z mnogością ilości błędów w rozgrywce z AC: Unity, Ubisoft postanowił bardziej się przyłożyć. Poświęcono tryb rozgrywki wieloosobowej i skupiono się na grze dla pojedynczego gracza.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Francuzi są mistrzami robienia zwiastunów. Tym razem również zrobili to doskonale. W trailerze Syndicate zostało zawarte wszystko co tylko mogło być zawarte, by zachęcić potencjalnego nabywce. Dodatkowo otrzymaliśmy video z rozgrywki, podczas której została zaprezentowana i rozłożona na części przykładowa misja. Obydwa materiały świetnie przedstawiają grę z serii Assassin’s Creed.

Tym razem nasz bohater nie będzie samotnikiem, Syndicate jest oparty na systemie walk gangów, w związku z tym my również takowy otrzymamy. Do tego została usprawniona walka wręcz z przeciwnikami, dodano możliwość wykorzystywania pojazdów. Ubi na na nowościach nie poprzestało, dorzucając podręczną linę i innowacyjne uzbrojenie.

Zapraszam do materiałów wideo.

[Autor – Piotrek]

 

Written By
More from Piotr Parchan

Heroes of the Storm – wrażenia z bety

Heroes of the Storm jest grą z gatunku MOBA(multiplayer online battle arena),...
Read More