Assassin’s Creed Syndicate w prawdziwym świecie?

Jesteśmy świadkami  wielkiej premiery gry Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation 4 i Xbox One. Pewien człowiek skonstruował prawdziwe gadżety asasynów z Londynu.

Assassin’s Creed Syndicate jest już dostępny na PlayStation 4 i Xbox One oraz zbiera całkiem pozytywne oceny w prasie i mediach internetowych. Przygody dwójki asasynów w wirtualnym Londynie postanowił przenieść do prawdziwego świata jeden z fanów marki. Pewien człowiek zdecydował się zaprojektować i skonstruować prawdziwe gadżety Jacoba i Evie z gry. Jak myślicie, czy to mogło się w ogóle udać?

Wychodzi na to, że jak najbardziej tak, choć oczywiście o efektywności tych urządzeń można dyskutować. Mężczyzna przygotował mechanizm zakładany na rękę wojownika, który pomaga dostawać się na różne wysokości. Mowa oczywiście o lince wystrzeliwanej ”z ręki” asasyna. W prawdziwym życiu działa to o wiele wolniej i mniej efektownie, aniżeli w grze wideo. Ponadto fan serii przygotował również ostrze zakładane na rękę asasyna. W tym przypadku działa to o wiele lepiej i rzeczywiście potrafi być niebezpieczne.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo z prezentacji ambitnego i sympatycznego fana gry Assassin’s Creed Syndicate. Tytuł jest już dostępny w sprzedaży na konsolach stacjonarnych.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=123&v=ESFewdU0JcA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5628a803bece044e145d8144″]

Written By
More from Patryk

Nowa gra z serii TOCA Race Driver jest w produkcji?

Gry z serii TOCA Touring Car Championship cieszyły się wielkim uznaniem graczy...
Read More