Assassin’s Creed: Syndicate – sprawdź kilkadziesiąt minut rozgrywki

Firma Ubisoft zdecydowała się opublikować dłuższy materiał z gry Assassin’s Creed: Syndicate. Szczerze? Zafundowano nam kilkudziesięciominutowy seans w wiktoriańskim Londynie!

Ubisoft absolutnie nie zapomina o swojej najpopularniejszej marce Assassin’s Creed i rozpoczyna powolny proces promocji odsłony Syndicate. Dziś otrzymaliśmy 45 minut czystego gameplayu z gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Poniżej możecie zobaczyć długaśny filmik, który jest w istocie zapisem wczorajszego streamu, dzięki któremu poznaliśmy nowe oblicze Assassin’s Creed: Syndicate. Najnowsza odsłona serii to przede wszystkim brutalniejszy system walki wręcz, ale również możliwość prowadzenia dorożek.

W ogólnym rozrachunku Assassin’s Creed: Syndicate wygląda podobnie do Unity, z tą jednak różnicą, iż Londyn jest nieco ”brudniejszym” i mroczniejszym miastem. Poziom oprawy graficznej nie uległ znaczącym zmianą. Oby tylko Ubisoft ustrzegło się błędów poprzednika przy premierze i powinno być dobrze.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/16/enjoy-almost-one-hour-of-assassins-creed-syndicates-ps4-version-showing-spiffy-open-world-gameplay/]

assassins creed syndicate deviant art

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oficjalna oferta maj 2015

W sieci pojawiły się już oficjalne informacje na temat majowej oferty PlayStation...
Read More