Assassin’s Creed Syndicate otrzyma ekskluzywną zawartość na PlayStation 4 oraz bundle pack

Ubisoft powoli rozkręca kampanię marketingową gry Assassin’s Creed Syndicate. Jeżeli promować, to na całego i kusić klientów zawartością ekskluzywną, szczególnie tych z obozu PlayStation.

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Assassin’s Creed Syndicate na pecetach, Xbox One i PlayStation 4. Ubisoft w ostatnich miesiącach nieco słabiej promował swoją topową markę, ale teraz zamierza to nadrobić. W sieci pojawił się nowy trailer gry, który zapowiada nie tylko ekskluzywną zawartość dla użytkowników PlayStation 4, ale nawet cały zestaw z konsolą Sony. Jeżeli jeszcze nie kupiliście PlayStation 4, to może warto teraz to rozważyć?

Sony poinformowało, że w sklepach w dniu premiery gry Assassin’s Creed Syndicate pojawi się również specjalna edycji konsoli. W zestawie znajdziemy grę Ubisoftu oraz dodatkowo świetnie oceniane i niezwykle rozbudowane Watch Dogs, a więc jeżeli nie mieliście okazji wcześniej zapoznać się z przygodą Aidena Pierce’a, to warto rozważyć ten zakup. Razem z konsolą nowej generacji otrzymujecie premierowego Assassin’s Creeda oraz kultowe już Watch Dogs.

Ponadto Ubisoft potwierdza, że dodatek The Dreadful Crimes pozwoli graczom na zbadanie tajemnicy dodatkowych zbrodni. Będzie to zawartość 10 dodatkowych misji, które gracze rozwiążą tylko w wersji na konsolę Sony. Mowa tutaj o śledztwach dotyczących popełnionych na terenie Londynu zbrodni.

Gra Assassin’s Creed Syndicate debiutuje już z dniem 23 na PlayStation 4 oraz Xbox One. Ubisoft wyda edycję na komputery osobiste dopiero w listopadzie, bowiem chce być absolutnie pewne, że premiera przebiegnie bez wpadek oraz błędów.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/ps4-assassins-creed-syndicate.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=E-YYsA_HSpU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Naughty Dog przygotują grę Half-Life 3 na PlayStation 4?

Half-Life 3 to gra, która najprawdopodobniej nigdy nie powstanie, ale gra już...
Read More