Assassin’s Creed Syndicate kontra Assassin’s Creed Unity – która gra ma lepszą grafikę?

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe porównanie grafiki w grach Assassin’s Creed Unity oraz Assassin’s Creed Syndiate. Obie gry Ubisoftu wyglądają bardzo dobrze, ale która lepiej?

Candyland bardzo często publikują na swoim kanale porównania najpopularniejszych gier, zestawiają ze sobą znane marki, czy też kolejne odsłony popularnych serii. Dziś trafiło się nam bardzo fajne porównanie flagowców firmy Ubisoft. Tak, chodzi oczywiście o zestawienie ze sobą wirtualnego Paryża z Londynem z serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Unity wcale nie musi się niczego wstydzić, bo moim zdaniem jest to jedna z ładniejszy gier na rynku. Oczywiście, gra na początku przysporzyła firmie Ubisoft mnóstwo problemów, ale w ogólnym rozrachunku, oraz po kilku aktualizacjach, wyglądała bardzo pozytywnie. Miło wspominam również tryb kooperacji. Jak na tle Assassin’s Creed Syndicate wypada Unity?

Poniżej możecie zobaczyć wspomniane porównanie od Candyland. Oprawa graficzna jest wyraźnie bardziej stabilna w najnowszej odsłonie popularnego cyklu o asasynach, a to z pewnością za sprawą lepszego opanowania nowego silnika graficznego Ubisoftu. Oba tytuły w mojej opinii wyglądają bardzo dobrze, ale to Wasza decyzja, który wygląda lepiej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=h4YU_hy9xFk#t=184″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5628a803bece044e145d8144″]

Written By
More from Patryk

Oficjalna grafika gry Halo 5: Guardians

Wszyscy czekamy na ujawnienie rozgrywki z gry Halo 5: Guardians na konsolę...
Read More