Assassin’s Creed: Syndicate bez trybu multiplayer

Seria Assassin’s Creed jest jedną z flagowych marek studia Ubisoft. Syndicate, bo tak będzie się nazywać najnowsza część perypetii asasynów i templariuszy, początkowo nosił podtytuł Victory. Premiera gry planowana jest na drugą połowę października, a tytuł ma pojawić się na konsolach nowej generacji i komputerach osobistych.

assassinsi creed victory

Oficjalnie zostało potwierdzone, że w Assassin’s Creed: Syndicate nie będziemy mieli możliwości grać przez sieć. Producent postanowił skupić się na dopracowaniu trybu dla jednego gracza(ciekawe czy wpływ na tę decyzję miała niefortunna premiera Unity..?). Dzięki skupieniu się na trybie dla jednego gracza, twórcy chcą zapewnić możliwie najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Podczas rozmowy z Gamespot, producent wykonawczy Francois Pelland tłumaczył ogromny wpływ aspektów technicznych na tę decyzję. Sytuacja, w której pojawiłoby się wielu graczy i npc jednocześnie podczas walki mogłoby być ciężkie dla silnika gry, przy świetnie dopracowanym otoczeniu. Priorytetem jest postawienie na jakość.

W poprzedniej części serii też nie pojawił się tryb multiplayer, jednak tam mieliśmy możliwość gry w kooperacji co możecie podziwiać w naszym wykonaniu TUTAJ( 🙂 ). W Syndicate nie będzie możliwości gry ze znajomymi.

[dzięki http://www.vg247.com/2015/05/13/ubisoft-confirms-there-will-be-no-multiplayer-for-assassins-creed-syndicate/]

[Autor – Piotr]

Written By
More from Piotr Parchan

Hellraid’s not dead – Techland zapowiada materiały do swojego nowego IP

Polskie studio Techland jest autorem światowego hitu Dying Light. Autorzy gry o...
Read More