Assassin’s Creed: Rogue w listopadzie na PlayStation 3 i Xboksie 360

Poznaliśmy nieoficjalne stanowisko w sprawie Assassin’s Creed: Rogue. Tytuł trafi na rynek w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 w listopadzie tego roku.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat Assassin’s Creed: Rogue. Tytuł miałby się pojawić w listopadzie tego roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Dokładna data premiery to 11 listopada, takie wiadomości pochodzą z serwisu Access the Animus, który opublikował na swoim facebooku nowe zdjęcia rzeczonej produkcji.

Początkowo tytuł nazwano Assassin’s Creed Comet, ale najprawdopodobniej nazewnictwo zostanie zmienione. Z opublikowanych przez wspomniany serwis wynika, że kolejny raz będziemy mieli do czynienia z tematyką morską oraz potyczkami na lądzie, tak jak w odsłonie Assassin’s Creed IV: Black Flag. Zdjęcia pochodzą ze zwiastuna, który prezentuje nam sylwetkę nowego bohatera oraz jego okręt na mroźnych wodach północy. Wcześniejsze doniesienia na temat gry donosiły, iż główny bohater może być templariuszem, a w trakcie przygody spotkamy postaci z wcześniejszych odsłon serii.

Tradycyjnie projekt jest promowany z udziałem dodatkowej zawartości, która będzie przeznaczona dla wygłodniałych klientów zamawiających grę przed premierą. Przykładowo, The Ultimate Hunter Pack pozwoli nam korzystać z nowych broni, żagli oraz sterów. 

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tego tytułu, jak również zdjęcie prezentujące okładkę Assassin’s Creed: Rogue. Na ten moment nie są to potwierdzone przez Ubisoft informacje. Więcej informacji na temat gry powinniśmy poznać na targach gamescom 2014, które rozpoczynają się w przyszłym tygodniu. 

Czyżby okładka Assassin's Creed: Rogue?
Czyżby okładka Assassin’s Creed: Rogue?


Assassin’s Creed Rogue – Trailer off-screen przez Xboxlivefr

Written By
More from Patryk

Video – tryb multiplayer w grze Battlefield 4 na PlayStation 4

Zapraszamy do obejrzenia filmu z gry Battlefield 4 w wersji na konsolę...
Read More