Assassin’s Creed Rogue trafi na komputery osobiste w 2015 roku

Assassin’s Creed Rogue to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Tytuł ten miał trafić wyłącznie na konsole siódmej generacji, jednakże okazuje się, że w Rogue zagrają również posiadacze komputerów osobistych.

W Assassin’s Creed Rogue ponownie będziemy mieli do czynienia z żeglugą.

Assassin’s Creed Rogue jest niejako ukłonem w stronę fanów serii, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup konsoli ósmej generacji. Tytuł ten miał trafić wyłącznie na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3, jednakże wczoraj do sieci trafiły oficjalne informacje, które głoszą, że Assassin’s Creed Rogue na początku 2015 roku trafi również na komputery osobiste.

Ponadto do sieci trafił nowy materiał wideo, który przedstawia historię bohaterów, których spotkamy podczas rozgrywki w Rogue. Warto również wspomnieć, że w tym roku na półki sklepowe trafi jeszcze jedna odsłona serii zatytułowana Assassin’s Creed Unity, które zmierza na komputery osobiste oraz konsole ósmej generacji. Jak widać Ubisoft rozpieszcza swoich fanów. Miejmy nadzieję, że obydwa tytuły okażą się warte uwagi i wniosą coś nowego do popularnej opowieści o Asasynach i Templariuszach.

Assassin’s Creed Rogue na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 zadebiutuje już niedługo, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

AirMech Arena ukaże się na Xboxa 360

AirMech Arena to RTS free to play(gra jest absolutnie darmowa) studia Carbon...
Read More