Assassin’s Creed Rogue opowie ciekawą historię oraz zapewni nowości w rozgrywce

Assassin’s Creed Rogue jest kolejną odsłoną popularnej serii. Jednakże różni się ona od pozostałych, ponieważ w tej części wcielimy się w Templariusza, a nie w Asasyna. Twórcy zapowiadają, że Rogue opowie bardzo ciekawą historię, a rozgrywka zostanie wzbogacona o nowe elementy.

W Assassin’s Creed Rogue ponownie będziemy mieli do czynienia z żeglugą

W najnowszym materiale przygotowanym przez Ubisoft twórcy zapowiadają, że podczas zabawy w Assassin’s Creed Rogue gracze przeżyją wielką przygodę, która ma powiązać losy kilku Asasynów. Twórcy podkreślają, że gra, która trafi tylko na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3 nie będzie dodatkiem do serii, ale ważnym jej elementem, który ma przedstawić dramat głównego bohatera, który został zdradzony i stał się Templariuszem. Ponadto twórcy podkreślają, że podczas przygody spotkamy wiele postaci, które znane są graczom z innych odsłon serii.

Ubisoft zapowiada również, że w grze nie zabraknie nowości w rozgrywce. Warto pamiętać, że kierując Templariuszem będziemy mieli dostęp do nowych broni, które nie były dostępne dl bractwa Asasynów. Twórcy podkreślają, że główny bohater Rogue częściej korzysta z broni palnej, ale fani bardziej tradycyjnych metod walki również nie będą zawiedzeni. Ubisoft podkreślił również, że podobnie jak w Assassin’s Creed IV: Black Flag przyjdzie nam wziąć udział w bitwach morskich, które wielu graczom przypadły do gustu.

Assassin’s Creed Rogue trafi na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera gry zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Nie zobaczymy Call of Duty: Advavnced Warfare na Xboksie One w Full HD

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Za...
Read More