Assassin’s Creed: Rogue – nowe informacje, okładka oraz oficjalny zwiatun

Firma Ubisoft zamieściła w sieci oficjalne informacje na temat gry Assassin’s Creed: Rogue. Tytuł pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Mamy pierwszy, oficjalny trailer gry.

Assassin's Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.
Assassin’s Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.

Firma Ubisoft postanowiła oficjalnie potwierdzić istnienie gry Assassin’s Creed: Rogue, które trafi na rynek 11 listopada w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. W sieci zostały opublikowane oficjalne zdjęcia gry oraz najnowszy trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Charakterystyka gry Assassin’s Creed: Rogue:
  • Akcja gry będzie osadzona w 1751 podczas wojny siedmioletniej. Historia gry będzie rozgrywała się na terenie Ameryki Północnej.
  • Gracz będzie mógł zwiedzić trzy wielkie obszary: Nowy Jork, okolice mroźnych wód Północnego Atlantyku oraz zamieszkałą przez Indian dolinę rzeczną w Appalachach.
  • Głównym bohaterem gry będzie templariusz, niejaki Shay Patrick Cormac, który nie będzie przynależał do zakonu od samego początku.
  • Gra ma być zwieńczeniem historii zapoczątkowanej w trzeciej odsłonie cyklu, oraz bezpośrednią kontynuacją Assassin’s Creed: Black Flag.
  • Rogue ma być najmroczniejszą odsłoną w dotychczasowej historii tej marki.
  • System rozgrywki zostanie wzbogacony o dodatkowe elementy, z których nie mogliśmy korzystać dotychczas.
  • Zadaniem głównego bohatera będzie śledzenie oraz eliminowanie bohaterów, podobnych do tych, w których wcielaliśmy się w poprzednich odsłonach cyklu.
  • Istotnym elementem zabawy ponownie stanie się żegluga morska.

Z opublikowanych informacji wynika, że kolejny raz będziemy mieli do czynienia z tematyką morską oraz potyczkami na lądzie, tak jak w odsłonie Assassin’s Creed IV: Black Flag. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tego tytułu, jak również zdjęcie prezentujące okładkę Assassin’s Creed: Rogue. Gra trafi na rynek 11 listopada tego roku jako ekskluzywna treść dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360. 

Etykieta promująca Assassin's Creed: Rogue na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.
Etykieta promująca Assassin’s Creed: Rogue na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Written By
More from Patryk

Zbiórka pieniędzy na remaster Metal Gear Solid zakończyła się fiaskiem

Na Kickstarterze przeprowadzono zbiórkę na remaster uwielbianej przez miliony graczy gry Metal...
Read More