Assassin’s Creed: Rogue – nowe informacje, okładka oraz oficjalny zwiatun

Firma Ubisoft zamieściła w sieci oficjalne informacje na temat gry Assassin’s Creed: Rogue. Tytuł pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Mamy pierwszy, oficjalny trailer gry.

Assassin's Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.
Assassin’s Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.

Firma Ubisoft postanowiła oficjalnie potwierdzić istnienie gry Assassin’s Creed: Rogue, które trafi na rynek 11 listopada w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. W sieci zostały opublikowane oficjalne zdjęcia gry oraz najnowszy trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Charakterystyka gry Assassin’s Creed: Rogue:
  • Akcja gry będzie osadzona w 1751 podczas wojny siedmioletniej. Historia gry będzie rozgrywała się na terenie Ameryki Północnej.
  • Gracz będzie mógł zwiedzić trzy wielkie obszary: Nowy Jork, okolice mroźnych wód Północnego Atlantyku oraz zamieszkałą przez Indian dolinę rzeczną w Appalachach.
  • Głównym bohaterem gry będzie templariusz, niejaki Shay Patrick Cormac, który nie będzie przynależał do zakonu od samego początku.
  • Gra ma być zwieńczeniem historii zapoczątkowanej w trzeciej odsłonie cyklu, oraz bezpośrednią kontynuacją Assassin’s Creed: Black Flag.
  • Rogue ma być najmroczniejszą odsłoną w dotychczasowej historii tej marki.
  • System rozgrywki zostanie wzbogacony o dodatkowe elementy, z których nie mogliśmy korzystać dotychczas.
  • Zadaniem głównego bohatera będzie śledzenie oraz eliminowanie bohaterów, podobnych do tych, w których wcielaliśmy się w poprzednich odsłonach cyklu.
  • Istotnym elementem zabawy ponownie stanie się żegluga morska.

Z opublikowanych informacji wynika, że kolejny raz będziemy mieli do czynienia z tematyką morską oraz potyczkami na lądzie, tak jak w odsłonie Assassin’s Creed IV: Black Flag. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tego tytułu, jak również zdjęcie prezentujące okładkę Assassin’s Creed: Rogue. Gra trafi na rynek 11 listopada tego roku jako ekskluzywna treść dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360. 

Etykieta promująca Assassin's Creed: Rogue na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.
Etykieta promująca Assassin’s Creed: Rogue na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Written By
More from Patryk

Destiny – edycje kolekcjonerskie, nowy trailer oraz ceny

Firma Bungie opublikowała w sieci informacje na temat zbliżającej się premiery gry...
Read More