Assassin’s Creed: Rogue – nowe fragmenty rozgrywki

W sieci udostępniono nowe materiały wideo z gry Assassin’s Creed: Unity. Najnowsza odsłona serii dedykowana jest PlayStation 3, Xboksowi 360 oraz PC. Premiera gry w listopadzie.

Assassin's Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.
Assassin’s Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.

Ubisoft przygotowało w tym roku dwie odsłony popularnej serii Assassin’s Creed. Rzeczone Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach klasy PC. W sieci pojawiły się zupełnie nowe materiały przedstawiające wiele elementów tej produkcji. Muszę przyznać, że mroźne klimaty bardzo przypadły mi do gustu.

Filmik przedstawia kilka elementów rozgrywki. Rogue trafi na rynek w przyszły miesiącu i kontynuuje wątki z poprzedniej odsłony, jak również charakteryzuje się podobną rozgrywką. Podczas zabawy będziemy mogli korzystać z naszego okrętu i toczyć zacięte bitwy morskie. Eksploracja miasta również jest całkiem przyjemna, generalnie odświeżenie wizerunku serii i umieszczenie tej gry w mroźnym klimacie wyszło na dobrze.

Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych już 13 listopada. W tym też miesiącu firma Ubisoft wydaje największe swoje marki w tym roku, warto jest więc przygotować się na nadejście tak wielu ciekawych pozycji.

Written By
More from Patryk

Porównanie grafiki w DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

W sieci pojawiło się porównanie grafiki z gry DmC Devil May Cry:...
Read More