Assassin’s Creed: Rogue nie tylko na Xboksie 360 oraz PlayStation 3?

Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Pojawia się coraz więcej informacji na temat domniemanej wersji na komputery PC.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Ubisoft w listopadzie udostępni dwie odsłony swojej flagowej serii o skrytobójcach. Mowa tutaj o Assassin’s Creed: Unity, które pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One, jak również Assassin’s Creed: Rogue zmierzające na Xboksa 360 i PlayStation 3. Wiele wskazuje na to, że ta druga może trafić również na komputery osobiste.

Informacje na temat rzeczonej edycji na komputery osobiste pojawiły się na platformie Uplay. To tam udostępniono wpis na temat Rogue, który zawierał również sygnaturę Windows. Oznacza to, że wydawca gry mógł się pomylić, lub też całkiem świadomie pospieszyć się z oznaczeniem wersji gry na PC. Drugim źródłem informacji na temat edycji pecetowej Assassin’s Creed: Rogue jest brazylijska agencja ratingowa, która przyznaje grom kategorie wiekowe. Agencja również zamieściła na swojej stronie internetowej konkretną informację dotyczącą edycji gry na platformę PC.

Assassin’s Creed Rogue trafi na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera gry zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

[dzięki – http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=902024]

Written By
More from Patryk

Zapraszamy wszystkich na Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTKANIE GRACZY I PRACOWNIKÓW BRANŻY GIER NA IMPREZIE POG(R)ADAJMY....
Read More