Assassin’s Creed: Rogue – dwa dłuższe materiały z rozgrywki

Firma Ubisoft udostępniła w sieci bardzo ciekawe materiały wideo promujące grę Assassin’s Creed: Rogue. Gra pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Assassin's Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.
Assassin’s Creed: Rogue to kolejny ukłon fanów, którzy polubili żeglarstwo w Black Flag.

Zespół Ubiosft udostępnił w sieci dwa obszerne materiały wideo prezentujące rozgrywkę w Assassin’s Creed: Unity. Filmiki okraszone są komentarzem twórców, którzy opowiadają nam o walce na morzu oraz eksploracji otoczenia na brzegu i w miastach. Trzeba przyznać, że całość została odpowiednio zmontowana oraz wygląda przekonująco.

Pierwszy filmik opublikowany poniżej to walka okrętów na mroźnych wodach Arktyki. Gracz stara się odeprzeć abordaż wrogich jednostek, co jak widać na załączonym nagraniu, wcale nie należy do łatwych zadań. Na końcu nasz templariusz staje na przeciw najbardziej wymagającego przeciwniki, mianowicie asasyna, który wspiera abordaż naszego okrętu. Po pokonaniu delikwenta oraz zerwaniu flagi misje jest ukończona, a wyspa wyzwolona.

Drugi materiał również prezentuje pływanie okrętem, ale w głównej mierze koncentruje się na eksploracji portu oraz pobliskiego miasteczka. Możemy tutaj zaznajomić się z interfejsem gry oraz celami zadań, które nam przydzielono. System został zaczerpnięty bezpośrednio z Assassin’s Creeed IV: Black Flag

Z opublikowanych informacji wynika, że kolejny raz będziemy mieli do czynienia z tematyką morską oraz potyczkami na lądzie, tak jak w odsłonie Assassin’s Creed IV: Black Flag. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tego tytułu, jak również zdjęcie prezentujące okładkę Assassin’s Creed: Rogue. Gra trafi na rynek 11 listopada tego roku jako ekskluzywna treść dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360. 

Written By
More from Patryk

Nowa galeria z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się niezwykłe ujęcia z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon,...
Read More