Assassin’s Creed: Rogue, czyli kolejna odsłona serii zapowiedziana?

Pojawiły się nieoficjalne informacje na temat kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed. W ofercie jednego z internetowych sklepów pojawił się wpis na temat Assassin’s Creed: Unity.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Szwajcarski sklep internetowy handlujący grami wideo zamieścił w swojej ofercie na moment grę Assassin’s Creed: Rogue. Wiele wskazuje na to, że zapowiadane wcześniej Assassin’s Creed: Comet zmieniło swoją nazwę. Jednakże producent gry, koncern Ubisoft, nie udzielił na ten moment żadnego wyjaśnienia w tej sprawie.

W okresie, gdy francuskie studio informowało nas na temat gry Assassin’s Creed: Unity, w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat jeszcze jednej odsłony serii. Odsłona o podtytule Comet miała pojawić się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Przez długie miesiące nie ujawniono praktycznie żadnych informacji na temat tego projektu. Dziś nadal nie mamy do przekazania konkretnych informacji, nowym tropem w tej sprawie jest rzeczony wpis w sklepie internetowym WOG.ch, który zamieścił w swojej ofercie pozycję Assassin’s Creed: Rogue na PlayStation 3.

Pozycja została szybko usunięta z oferty sklepu, ale jak za pewne wiecie, w internecie nic nie ginie. Na ten moment nie są to potwierdzone informacje, toteż radze je przyjmować z dużym dystansem. Pewne jest jednak to, że kilka miesięcy temu Yves Guillemot potwierdził zainteresowanie firmy platformami Xbox 360 oraz PlayStation 3. Ubisoft ma plany nadal wspierać właścicieli tych konsol, toteż w przyszłości powinniśmy usłyszeć oficjalną zapowiedź nowej odsłony serii na te właśnie platformy. Czy będzie nią właśnie Assassin’s Creed: Rogue?

599230572
Czyżby zapowiedź najnowszej odsłony Asssassin’s Creed?
Written By
More from Patryk

Bethesda zaczyna sprzedawać gadżety do gry Fallout 4

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Fallout 4, w zasadzie...
Read More