Assassin’s Creed na Xboksa 360 i PlayStation 3 będzie kontynuacją Assassin’s Creed IV: Black Flag

Jak dobrze wiemy Ubisoft postanowił w tym roku widać dwie gry z serii Assassin’s Creed. O Unity wiemy już dość dużo, szczególnie w porównaniu do tytułu, który ma trafić na konsole starej generacji. Jednakże okazało się, że past- genowy Assassin’s Creed ma być kontynuacją Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Assassin’s Creed: Rogue (wcześniej znany jako Comet) to cały czas wielka zagadka. Najbliższa okazja na to, aby Ubisoft zaprezentował jakiś materiał z tego tytułu nadarzy się na zbliżający się targach Gamescom, które odbędą się w Kolonii. Jednakże plotki już donoszą, że past- genowa wersja Assassin’s Creed przedstawi dalsze losy Haythama Kenwaya znanego z Assassin’s Creed III oraz o losach czarnoskórego Adewale, który występował w ostatniej części serii, czyli w Assassin’s Creed IV: Black Flag. Natomiast akcja ma rozgrywać się niedaleko miejsc znanych właśnie z dwóch wyżej wymienionych tytułów, w roku 1758.

Na potwierdzenie tych plotek musimy poczekać do 12 sierpnia, bo właśnie wtedy rozpoczynają się wspomniane targi Gamescom. Miejmy nadzieję, że Ubisoft tym razem przygotował coś dla graczy, którzy nie przesiedli się na nową generacją, a są fanami serii. Czym bliżej wspomnianych targów tym więcej plotek, ponieważ kilka dni temu w ofercie jednego ze sklepów pojawiła się możliwość zamówienia własnie Assassin’s Creed: Rogue, o czym pisaliśmy tutaj. Jednakże poczekajmy do 12 sierpnia z nadzieją, że Ubisoft przerwie milczenie i wszystko na temat past- genowego Assassin’s Creeda stanie się jasne.

[dzięki- PlayStation Universe]
More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun horroru SOMA

SOMA to następny projekt szwedzkiego studia Frictional Games. Jest to uznany deweloper tytułów...
Read More