Artyleria „Jej Królewskiej Mości” oraz operacje specjalne w World of Tanks na Xbox 360

World of Tanks otrzymało kolejną aktualizację wprowadzającą kilka nowości do rozgrywki. Główną atrakcją patcha jest artyleria ”Jej Królewskiej Mości”.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Wargaming, czyli studio odpowiedzialne za niebywały sukces World of Tanks, ogłosiło dodanie angielskiej artylerii oraz specjalnych operacji do World of Tanks: Xbox 360 Edition. Nowa aktualizacja jest już dostępna do darmowego pobrania, przygotowano ją specjalnie z myślą o graczach na konsoli Microsoftu z kontem „gold”w usłudze Xbox Live. Pozostali użytkownicy usługi mają możliwość zapoznania się z najnowszą wersją gry również bezpłatnie, bowiem udostępniono siedmiodniową wersję próbną.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii uznawane jest jako miejsce gdzie zaprojektowano pierwszy czołg w historii. Teraz w grze będziemy mogli pokierować ich najmocniejszymi maszynami. Łącznie 9 nowych jednostek artyleryjskich wchodzi do zabawy, wliczając w to ikoniczne Crusadery, ConquerorGC, Bishopy oraz Sexton II.” – oficjalna notatka prasowa.

Oczywiście autorzy dodatku udostępnili nową linię niemieckich czołgów typu Leopard oraz PTA. Gracze korzystający z dodatku będą mogli przetestować osobiście dwie nowe lokacje w postaci Redshire oraz Linii Zygfryda.

Gracze, którzy oczekują dodatkowych wyzwań przygotowano nowe operacje specjalne w grze. Możecie liczyć na wiele nagród typu mnożniki do doświadczenia, srebro i materiały eksploatacyjne czekają na Was w zamian za udane wykonywanie wyzwań podczas bitew.

Written By
More from Patryk

Titanfall – nowe zdjęcia lokacji z rozszerzenia Expedition

Titanfall to gra z gatunku first person shooter, która została wydana na...
Read More