Arcania: The Complete Tale – zobacz porównanie PlayStation 3 z PlayStation 4

Arcania: Gothic 4 to może i mniej popularna gra, niż chociażby Wiedźmin, ale jeżeli nie mieliście okazji sprawdzić tej marki w ostatnich latach, to spróbujcie na PlayStation 4.

Na PlayStation 4 dostępna jest gra Arcania: The Complete Tale. Mowa tutaj o odświeżonej edycji gry z poprzedniej generacji konsol, która na PlayStation 4 wygląda zadziwiająco dobrze.

Gracze kochają klasycznego Gothica, czy będą chcieli grać w Arcanię na PlayStation 4?
Gracze kochają klasycznego Gothica, czy będą chcieli grać w Arcanię na PlayStation 4?

Przygotowano nawet porównanie graficzne gry Arcania: Gothic 4 właśnie z najnowszą wersją w postaci Arcania: The Complete Tale na PlayStation 4. Wygląd zmienił się pod wieloma względami, dlatego też warto jest rzucić okiem na niniejsze porównanie.

Arcania: The Complete Tale jest przeznaczona specjalnie dla fanów klasycznego Gothica, który jest niezwykle popularny na komputerach PC. Choć oczywiście, fani mocno skrytykowali czwartą odsłonę serii uważając ją za najsłabszą, to jednak magiczny klimat w tej grze pozostał.

Na koniec warto podkreślić, że gra faktycznie mogła pojawić się na rynku zbyt późno, bo w okresie premiery wielkiego Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz po premierze Dragon Age: Inkwizycja. Tak, czy owak, Gothic to jednak Gothic, zgadzacie się ze mną?


[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]
Written By
More from Patryk

Prawdopodobnie największy w Polsce zlot fanów konsol przenośnych na majowym Pog(R)adajmy!

W najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja imprezy Pog(R)adajmy na terenie naszego...
Read More