Apple prezentuje iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus z obsługą 3D Touch

Oto nowe iPhone’u 6 Plus oraz 6 Plus Plus, które firma Apple zaprezentowała na swojej konferencji. Koncern wchodzi w nowy etap i przygotował dla użytkowników stylowe, aczkolwiek nieco powtarzalne urządzenia. 

Kilka godzin temu firma Apple zorganizowała konferencję, na której ujawniła mnóstwo nowości ze swojego obozu. Jeżeli nie śledziliście doniesień prasowych na żywo, to teraz możecie zobaczyć nowy model iPhone’a 6S oraz iPhone’a 6 Plus. Pod względem wyglądu oraz stylistyki nowe model nie różnią się zbytnio od tego, co widzieliśmy w zeszłym roku, ale gra idzie o ”bebechy”.

Po pierwsze, otrzymujemy cztery warianty kolorystyczne, mianowicie szary, złoty, srebrny oraz różowy. Po drugie, Apple przechwala się również zastosowanym ekranem, który jest pokryty najmocniejszym na świecie szkłem. Ponadto trzeba wspomnieć o tak zwanej technologii haptycznej, czyli 3D Touch. Mowa tutaj o nowej technologii Force Touch znanego z ekraników Apple Watch. Czy się sprawdzi w nowych smarfonach Apple? To się okaże z czasem.

Oczywiście koncern Apple zapowiada, że 3D Touch będzie rewolucyjne, bowiem w zależności od stopnia naciśnięcia będzie reagować w różny sposób. Dzięki temu urządzenia mobilne mają coraz bardziej przypominać tradycyjne komputery. Nowy interfejs iPhone 6S oraz iPhone 6 Plus został wykonany właśnie w technologii haptycznej, dzięki czemu obsługa aplikacji jest jeszcze łatwiejsza. Otrzymamy coś w rodzaju ”prawokliku” znanego z obsługi komputerów osobistych.

Oczywiście nowe smarphone’y to możliwość nakręcania filmików w rozdzielczości 4K. Co więcej, iPhone 6S będzie miał dwa razy szybszą łączność LTE niż poprzedni model i będzie wspierał 23 częstotliwości sieci. Oczywiście obsługa Wi-Fi również ma być dwa razy szybsza. Ponadto warto wspomnieć o pamięci obu urządzeń – w standardzie 16 GB.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia iPhone’a 6S oraz iPhone’a 6 Plus oraz filmik z oględzin tych urządzeń. Wyglądają pozytywnie, ale czy rzeczywiście wprowadzają niesłychaną świeżość do branży?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/iphone-6-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/iphone-6-2.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=85jromAIgAE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
Written By
More from Patryk

Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów,...
Read More