Apple Music oraz iOS 8.4 już dostępne dla zainteresowanych

Wreszcie wystartowała usługa do strumieniowania muzyki Apple Music. Co więcej, firma ze Stanów Zjednoczonych udostępniła również system iOS 8.4 dla urządzeń mobilnych.

Najnowszą aplikację do strumieniowania muzyki Apple Music możecie już pobierać w wersji na iPhone’y, iPady oraz iPady Touch. Apple zdecydowało się ponadto wprowadzić nowy system operacyjny wraz z premierą aplikacji muzycznej w postaci iOS 8.4.

Sam system iOS 8.4 nie wnosi większej ilości zmian do działania urządzeń firmy Apple. Generalnie wydawać by się mogło, że został aktualizowany tylko i wyłącznie po to, aby Apple Music działało sprawnie i wydajnie. Większych zmian się nie spodziewajcie w swoich urządzeniach mobilnych Apple.

Jedną z ciekawszych zmian, jakie wprowadzi amerykański koncern są nowości w aplikacji iBooks. Teraz to tam będą trafiać wszystkie nasze audiobooki, a nie jak wcześniej, do apki Muzyka. Ponadto usprawniono działanie systemu jednocześnie go przyspieszając i eliminując błędy powodujące zawieszanie się telefonów.

Na koniec wróćmy jednak do aplikacji muzycznej. Każdy nowy użytkownik Apple Music może liczyć na trzymiesięczny okres próbny. W tym czasie otrzymacie dostęp do wspaniałej biblioteki albumów oraz utworów muzycznych.

Na koniec warto zadać sobie zasadnicze pytanie: Pink Floyd czy Qeen?

apple music demo

Written By
More from Patryk

Battlefield Hardline w rozdzielczości 900p na PS4 i 720p na Xone

Firma Electronic Arts rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące rozdzielczości w grze Battlefield Hardline....
Read More