Aplikacja GoPro dostępna na konsoli Xbox 360

Microsoft zamierza wprowadzić do Polski aplikację GoPro, która będzie dostępna na konsolach Xbox 360. Od dzisiejszego dnia możecie się nią cieszyć na platformie Xbox Live.

Xbox360_2013_horizontal_rgb

 

Właśnie dostaliśmy na naszą skrzynkę mailową bardzo ciekawą wiadomość dotyczącą Xbox Live i oferty aplikacji z nią związanych. Kojarzycie może GoPro Channel? Aplikacja zawierająca mnóstwo ciekawych materiałów wideo już dziś jest dostępna dla subskrybentów abonamentu Gold. Zainteresowani?

Jeszcze w styczniu, Microsoft informował o planach dodania do listy programów rozrywkowych na konsolach kanału GoPro Channel, dziś informujemy, że aplikacja jest już dostępna dla posiadaczy Xbox 360. Od dnia dzisiejszego, 8 kwietnia, abonenci Xbox Live Gold będą mogli oglądać w jakości HD najbardziej spektakularne filmy dedykowane sportom ekstremalnym i przygodzie, na dużym ekranie w swoich salonach. Z okazji premiery, GoPro przygotowało dwa ekskluzywne filmy, które na tydzień przed premierą, obejrzą tylko i wyłącznie członkowie społeczności Xbox. Pierwszym z nich jest niesamowity popis trików koszykarskich – kilka piłek, samochód i kamera GoPro – naprawdę warto rzucić okiem. Drugim materiałem jest nagranie z niebezpiecznego skoku skuterem śnieżnym, które mrozi krew w żyłach zwykłego śmiertelnika. To wszystko i wiele innych, niemniej ciekawych atrakcji czeka na Was tylko dzięki aplikacji GoPro Channel. Poniżej krótki zwiastun zawartości, jaką niesie za sobą wspomniana platforma.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Brak wbudowanego czatu głosowego w grze Star Wars: Battlefront

Wszyscy czekamy na wielką premierę gry Star Wars Battlefront na konsolach PlayStation...
Read More