Anglojęzyczny trailer Final Fantasy XV dostępny w sieci

W sieci udostępniono anglojęzyczny trailer Final Fantasy XV od studia Square Enix. Materiał pochodzi prosto z tegorocznego Tokyo Game Show. Premiera gry na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

 

Square Enix zdecydowali się opublikować w sieci anglojęzyczny zwiastun Final Fantasy XV, które zmierza na PlayStation 4 oraz Xbox One. Grę do tej chwili mogliśmy podziwiać w języku japońskim, ale teraz możecie sprawdzić znane już fragmenty rozgrywki w całości po angielsku.

Poniższy trailer prezentuje nam bohaterów, czyli Noctisa, Gladiolusa, Promto oraz Ignisa, którzy poruszają się po świecie samochodem. Warto sprawdzić znany zwiastun ponownie, ot chociażby dla usłyszenia aktorów, którzy wcielają się w wyżej wymienionych bohaterów. Na materiale widać również efektowną walkę, której nie powinno zabraknąć w Final Fantasy XV.

Już w przyszłym roku na rynku dostępna będzie wersja demonstracyjna gry. Należy jednak pamiętać, iż wersja ta zostanie udostępniona wszystkim tym, którzy zamówią wcześniej Final Fantasy Type-0 HD. Jego dostępność jest zatem mocno ograniczona, ale wielu fanów z pewnością skusi się na to niezwykle interesujące demo.

Written By
More from Patryk

Zobacz jedną z misji z gry Just Cause 3

Najnowszy trailer gry Just Cause 3 jest bardzo interesujący, szczególnie z uwagi...
Read More