Andrzej Borowczyk oficjalnym komentatorem polskiej wersji F1 2014

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun promocyjny gry F1 2014. Filmik koncentruje się na postaci Andrzeja Borowczyka, który będzie oficjalnym komentatorem w grze.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Cenega na swoim kanale na platformie YouTube opublikowała najnowszy filmik promujący grę wyścigową F1 2014. Jeden z najbardziej doświadczonych i niezwykle popularny komentator sportowy Andrzej Borowczyk został głównym bohaterem zwiastuna. Wydawca poinformował, że użyczy on swojego głosu w najnowszej odsłonie serii gier Codemasters.

Pan Andrzej Borowczyk jest komentatorem sportowym, dziennikarzem sportowym oraz publicystą. Kojarzony jest głównie z wyścigami Formuły 1 oraz telewizją Polsat. Piastuje on również stanowisko dyrektora do spraw mediów Rajdu Polski. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panem Andrzejem Borowskim na oficjalnej stronie redakcji Top Gears pod tym adresem.

F1 2014 pojawi się w pierwszej kolejności na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Autorzy zapewniają, że konsole nowej generacji otrzymają dopracowaną edycję gry opartą o zupełnie nowy silnik graficzny z początkiem przyszłego roku. Oczywiście Codemasters uaktualni składy oraz oficjalny sezon F1, więcej szczegółów już wkrótce.

Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Amazon Fire TV, czyli debiut kolejnej konsoli na rynku

Amazon Fire TV oficjalnie zaprezentował nową konsolę do gier wideo, która została...
Read More