Ancestors: The Humankind Oddysey to nowa gra twórcy Assassin’s Creed

Patrice Desilets to twórca marki Assassin’s Creed, który ujawnił właśnie swój autorski projekt Ancestors: The Humankind Oddysey.

ancestors banner

Patrice Desilets to były dyrektor kreatywny gry Assassin’s Creed, który odszedł wiele lat temu z firmy Ubisoft. Założył on własne studio Panache Digital Games i pracuje aktualnie nad grą Ancestors: The Humankind Oddysey.

Zapowiedź odbyła się na imprezie Reboot Develop 2015 w Dubrovniku. Obecni na sali mogli zobaczyć nawet pierwszy trailer gry Ancestors: The Humankind Oddysey.

Zapowiedziana gra ma koncentrować się na historii naszej cywilizacji. Tytuł został podzielony na odcinki, które mają pojawiać w dystrybucji w odpowiednim czasie. Autorzy zapewniają, że w grze ma zostać zawarte mnóstwo dokumentalnych elementów oraz survival. Gra Ancestors: The Humankind Oddysey będzie klasycznym tytułem z gatunku TPP.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tej produkcji. Gra nadal jest wielką niewiadomą, choć w jakimś tam stopniu może intrygować. Firma Panache Digital Games aktualnie składa się z sześciu osób, które pracują nad grą, ale wkrótce ma rozpocząć się etap rekrutacji pracowników.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/23/assassins-creed-creators-new-game-is-ancestors-the-humankind-odyssey/]

Written By
More from Patryk

Battlefield: Hardline nie jest zwiastunem mody na coroczne wydawanie gier z tej serii

Serwis Polygon rozmawiał z wiceprezesem firmy Electronic Arts na temat gry Battlefield:...
Read More