Analiza Rise of the Tomb Raider potwierdza, że to będzie rewelacyjna gra

Od wielu miesięcy, a może i lat, czekamy na pełnoprawną grę z uniwersum Tomb Raider przygotowywaną z myślą o nowych konsolach. Rise of the Tomb Raider będzie tego kalibru grą na Xbox One.

W sieci zamieszczono świetny filmik analityczny przeprowadzony przez redakcję NX Gamer. Przygotowano materiał w oparciu o wszystkie trailery oraz gameplay z gry Rise of the Tomb Raider publikowany na targach E3 2015. Materiał ma za zadanie przybliżyć Wam kilka szczegółów na temat oprawy graficznej i systemu rozgrywki.

Rise of the Tomb Raider na Xbox One będzie wyjątkowe. Głównie za sprawą współpracy Crystal Dynamics z AMD, dzięki czemu zastosowano świetne oprogramowanie (jak TressFX) pozwalające wygenerować świetną oprawę graficzną oraz animację samej Lary Croft.

To poziom dotychczas niespotykany, szczególnie jeżeli mowa o Pannie Croft. Jej włosy, animacja poruszania się, animacja walki i korzystania z broni, to jak skacze, skrada się, jest zasługą świetnego oprogramowania AMD oraz silnika graficznego Crystal Dynamics.

W ogólnym rozrachunku Rise of the Tomb Raider już teraz wygląda rewelacyjnie, o czym wspominają również twórcy poniższego nagrania. A jakie jest Wasze zdanie na temat najnowszych przygód Lary Croft?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/20/rise-of-the-tomb-raider-technical-breakdown-explains-why-it-looks-so-spectacular/]

lara_croft_evolution

 

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

Sony zmobilizowane, aby wypuścić DriveClub w edycji PlayStation Plus

Firma Sony mobilizuje siły i koncentruje się na udostępnieniu DriveClub w edycji...
Read More