Amazon zdradza istotny fakt dotyczący fabuły Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Brytyjski sklep Amazon zdradził potężny dla całej historii wątek.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic dziwnego, że wszelkie informacje na temat gry budzą spore poruszenie w branży. Tym razem informacje dotyczące gry trafiły do sieci niekoniecznie wedle życzenia twórców.

Wszystko przez sklep Amazon, który w swojej ofercie umieścił kolekcjonerską wersję gry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby figurka umieszczona na stronie sklepu nie różniła się od tej, zaprezentowanej wcześniej przez twórców. Chodzi głównie o podpis, który zdradza istotny dla całej historii Mrocznego Rycerza wątek. Jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, to radzę nie zerkać na poniższe grafiki, bowiem jest to potężny i zapewne przez wielu graczy niepożądany spojler.

Na próżno szukać potwierdzenia tych rewelacji na stronie sklepu, bowiem feralne zdjęcie figurki zostało już usunięte i zastąpione tym „właściwym”, zaprezentowanym przez twórców. Ciekawe jak na to wszystko zareaguje właśnie studio Rocksteady. Możliwe, że już wkrótce otrzymamy komunikat w tej sprawie właśnie od dewelopera lub od wydawcy gry, czyli od firmy Warner Bros.

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/01/06/amazon-uk-exclusive-batman-arkham-knight-limited-edition-may-have-spoiled-a-major-plot-point/]

batman_back batman_limited batman_spoiler batman_statue

More from Mikołaj Ciesielski

Byli twórcy Call of Duty pracują nad swoją nową grą

Pracownicy Reload Studios było kiedyś częścią Infinity Ward i pracowali przy takich...
Read More