Amazon France zdradził datę premiery gry Doom od id Software

Jest wielce prawdopodobne, że w najnowszego Dooma zagramy szybciej, aniżeli byśmy się tego spodziewali. Tytuł został opisany na francuskim Amazonie, gdzie zamieszczono datę debiutu.

Na łamach wspomnianego sklepu internetowego pojawiła się karta gry Doom. Widnieje ona w trzech wersjach sprzętowych, a na każdej widać było (niestety zmieniono na 31 grudnia 2016) datę premiery ustaloną na dzień 30 czerwca 2016 roku.

Czy faktycznie zagłada czeka nas jeszcze przed sezonem wakacyjnym? Ciężko powiedzieć, aczkolwiek Amazon wielokrotnie publikował już podobne informacje i nie zawsze się one sprawdzały.

Ponoć gameplay z gry Doom jest niezwykle szybki i dynamiczny. Tytuł nie pozwoli na zbyt beztroskie eksplorowanie map, a raczej wymagać będzie niesamowitego refleksu, skupienia i wykorzystywania umiejętności bojowych. Ponadto nie ma tutaj klasycznej regeneracji zdrowia oraz beztroskiego chowania się za osłonami.

Reboot po prostu zatytułowany Doom pojawi się na rynku w 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra z pewnością zawładnie umysłami milionów graczy na całym świecie, bo przecież to król gatunku!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JTfe7V-_3r0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Najnowsza oferta Deals with Gold, a w niej między innymi Forza Horizon 2

Firma Microsoft ujawniła najnowszą ofertę promocyjnych cen na gry w ramach Deals...
Read More