Alien: Isolation naprawdę potrafi przestraszyć

Alien: Isolation to gra studia Creative Assembly, które przygotowało ciekawy materiał wideo z udziałem redakcji IGN. Na zwiastunie możemy się przekonać, z jak strasznym tytułem mamy do czynienia.

aliens-banner
Alien: isolation to kompletnie odmienna gra z całej dotychczasowej serii opartej o markę Obcego. Tym razem to horror z krwi i kości, gdzie to my jesteśmy ofiarą.

W sieci udostępniono całkiem fajny materiał wideo z mnóstwem fragmentów rozgrywki z Alien: Isolation. Autorzy gry, studio Creative Assembly, zaprosili do swojej siedziby kilkoro dziennikarzy IGN, którzy zasiedli przed ekranami monitorów, co ciekawe, w pełnym mroku przy zgaszonym świetle. Ich reakcja mówi sama za siebie, gra naprawdę potrafi przestraszyć, a najgorszym jej elementem jest cisza. Z głośników nie wydawana jest muzyka, a na pewno nie z taką częstotliwością jak w innych grach tego typu. Statek Nostromo jest opuszczoną jednostką, gdzie znajdujemy kolejne dowody na obecność obcej formy życia. Alien: Isolation to nie tylko strach psychologiczny, ale również sceny grozy. Rozczłonkowane ciała członków załogi robią niemiłe wrażenie. Statek umazany jest krwią, panuje tam chaos, wszystko jest porozrzucane po podłodze, a wiązki światła generowane przez ostatnie lampy są raczej nie wielkie. 

Alien: Isolation budzi wielkie zainteresowanie oraz nadzieję, nie tylko wśród fanów Obcego, ale również wśród wielbicieli gier o tematyce survival horror. Przemierzanie mrocznych korytarzy statku pewnie niejednego przyprawi o zawał serca. Pozostaje nam tylko czekać, aż Obcy trafi do naszych domów.

Written By
More from Patryk

Premierowy zwiastun Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

W sieci opublikowany najnowszy zwiastun Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Materiał...
Read More