Alien: Isolation – kolejny filmik prezentujący sposoby przetrwania na statku

Sega oraz Cretive Assembly opublikowali w sieci kolejny zwiastun promocyjny gry Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Okazuje się, że również wentylacja statku kosmicznego jest niebezpiecznym miejscem.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Izolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Sega wraz z producentem gry Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) postanowili publikować serię krótkich filmików ”How will you survive?”. Kilka dni temu informowaliśmy Was o konsekwencjach korzystania z broni palnej na pokładzie statku kosmicznego podczas walki z oponentami. Tym razem przyszedł czas na kryjówki w postaci wentylacji.

Producenci gry rozwiewają nasze wątpliwości, bowiem nigdzie nie będziemy czuli się bezpieczni, nawet w tak ciasnych pomieszczeniach jak szyby wentylacyjne. Obcy będzie tropił nas na terenie całego statku, toteż nie zawacha się podążać za nami w ciasnej wentylacji.

Kolejne materiały promocyjne z Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) potwierdzają, że autorzy wypracowali sobie konkretny system rozgrywki i konsekwentnie się go trzymają. Zapowiada się niezły horror w klasycznych klimatach. Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych już 7 października.

Written By
More from Patryk

Pięć powodów, dla których warto kupić Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V pierwotnie pojawiło się na Xboksie 360 oraz PlayStation...
Read More