Alien: Isolation – dźwięki Obcego wbijają w fotel!

W sieci pojawił się dziennik dewelopera do gry Alien: Isolation. Twórcy gry, studio Creative Assembly, opowiadają o procesie nagrywania ścieżki dźwiękowej do gry.

aliens-banner

Alien: Isolation to nowa gra osadzona w uniwersum filmowym Obcego, która trafi na konsole nowej generacji, ale również na PlayStation 3 i Xboksa 360. Twórcy gry, studio Creative Assembly, postanowili opublikować w sieci nowy dziennik dewelopera. Materiał wideo traktuje o procesie nagrywania otoczki dźwiękowej do gry, jak również motywów muzycznych. Do prac nad Isolation zatrudniono orkiestrę z prawdziwego zdarzenia, toteż możemy liczyć na jakościowe motywy muzyczne podczas gry. Ambicją twórców jest oddanie całego dramatyzmu ucieczki przed Obcym. Alien: Isolation to nie jest gra akcji, a raczej tytuł z gatunku survival horror, w którym autorzy gry postawili na klimat i wrażenie zaszczucia. Właśnie muzyka ma im w tym pomóc – wolne kawałki, dynamiczne wstawki, snujące się w tle odgłosy, to wszystko ma nam dać do zrozumienia, że jesteśmy ofiarą. Poniżej możecie rzucić okiem, a raczej posłuchać, wstępnych efektów współpracy Creative Assembly z orkiestrą symfoniczną.

SEGA postawiła sobie za punkt honoru przywrócenie sławetnej serii na należne jej miejsce. Gorzej niż w przypadku Colonial Marines raczej nie będzie, a więc możemy być dobrej myśli. Twórcy z Creative Assembly znają się na rzeczy, poniżej dziennik do wglądu.

Written By
More from Patryk

Valve nie będzie na targach E3 2015

Firma Valve nie pojawi się na targach E3 2015, o czym oficjalnie...
Read More