Aktualizacja World of Tanks to dwie nowe mapy oraz francuska artyleria

Studio Wargaming przygotowało aktualizację dla gry World of Tanks. Tytuł z gatunku free to play otrzyma dodatkowe dwie mapy oraz francuską artylerię.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Dostępna jest już aktualizacja o nazwie “Francuski Ogień Zaporowy” dla gry World of Tanks: Xbox 360. Darmowy dodatek jest już gotowy do pobrania dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Dopiero co startujący gracze posiadający konto w usłudze Xbox Live mogą spróbować gry w jej najnowszej wersji przez 7 dni za darmo.

Rzeczony dodatek to przede wszystkim wzmocnienie drzewka technologicznego tego kraju poprzez dodanie najsłynniejszych jednostek artyleryjskich. Od teraz dostępne będą takie maszyny jak kultowe AMX 105, Lorr.155 51 i the B-C 1555 58. Znajdzie się też coś dla miłośników rosyjskich czołgów lekkich, bowiem otrzymują one możliwość szybkich wypadów zwiadowczych za linie wroga w maszynach T-60, T-70 i T-80.

Patch “Francuskie bombardowanie” dodaje również dwie zupełnie nowe mapy do gry a są to Autostrada oraz Step. Miejscówki zaoferują wiele możliwości taktycznych oraz zróżnicowane ukształtowanie terenu.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Scalebound, Quantum Break i Crackdown 3 zabraknie na E3 2015

Xbox One będzie miał najmocniejszy line-up gier na tegorocznym E3, ale zabraknie...
Read More