Aktualizacja Pro Evolution Soccer 2016 w grudniu, będzie też edycja free to play

Pro Evolution Soccer 2016 otrzyma dość dużą aktualizację już w przyszłym miesiącu. Wkrótce ma zadebiutować również specjalna, darmowa edycja gry, czyli free to play.

Dla fanów gry Pro Evolution Soccer 2016 mam kolejną dobrą wiadomość. Firma Konami właśnie potwierdziła, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje na rynku wielka aktualizacja, która wprowadzi do gry mnóstwo nowej treści i zawartości do tej przebojowej gry.

Premiera aktualizacji nazwanej roboczo Data Pack #2 odbędzie się już 3 grudnia. To bardzo dobre wiadomości, bowiem wcześniej producenci gry musieli przełożyć premierę aktualizacji z przyczyn technicznych. Szczęśliwie udało się wprowadzić wszystkie uaktualnienia i patch jest już praktycznie gotowy do pojawieniach się na serwerach producenta.

Data Pack #2 wprowadzi następujące zmiany do rozgrywki:

  • nowe stroje dla reprezentacji oraz drużyn,
  • 51 nowych zawodników, między innymi Fernando Torres, Kevin de Bruyne, Julian Draxler, Jamie Vardy oraz Aleksander Mitrovic,
  • Stadion Maracana (ale tylko w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One),
  • 8 par nowych butów,
  • 2 zupełnie nowe piłki,
  • usprawnienia w prezentacji zespołów podczas UEFA Super Cup,
  • kolejne sekwencje w rozgrywkach Copa Libertadores oraz Sudamericana.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że jest zapowiedź gry Pro Evolution Soccer 2016 w formie free-to-play. Zadebiutuje ona już 8 grudnia i będzie dostępna do pobrania z japońskich serwerów PlayStation Store. Gra w darmowej postaci zaoferuje tryb meczu towarzyskiego, treningu oraz, wspomniany wcześniej, myClub.

I jak, jesteście zadowoleni z kierunku, w którym zmierza Pro Evolution Soccer 2016?

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

Premiera gry Football Manager Classic 2014 na PlayStation Vita już za tydzień

Football Manager Classic 2014 to gra piłkarska, która zostanie wydana przez firmę...
Read More