Aktualizacja Pro Evolution Soccer 2016 w grudniu, będzie też edycja free to play

Pro Evolution Soccer 2016 otrzyma dość dużą aktualizację już w przyszłym miesiącu. Wkrótce ma zadebiutować również specjalna, darmowa edycja gry, czyli free to play.

Dla fanów gry Pro Evolution Soccer 2016 mam kolejną dobrą wiadomość. Firma Konami właśnie potwierdziła, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje na rynku wielka aktualizacja, która wprowadzi do gry mnóstwo nowej treści i zawartości do tej przebojowej gry.

Premiera aktualizacji nazwanej roboczo Data Pack #2 odbędzie się już 3 grudnia. To bardzo dobre wiadomości, bowiem wcześniej producenci gry musieli przełożyć premierę aktualizacji z przyczyn technicznych. Szczęśliwie udało się wprowadzić wszystkie uaktualnienia i patch jest już praktycznie gotowy do pojawieniach się na serwerach producenta.

Data Pack #2 wprowadzi następujące zmiany do rozgrywki:

  • nowe stroje dla reprezentacji oraz drużyn,
  • 51 nowych zawodników, między innymi Fernando Torres, Kevin de Bruyne, Julian Draxler, Jamie Vardy oraz Aleksander Mitrovic,
  • Stadion Maracana (ale tylko w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One),
  • 8 par nowych butów,
  • 2 zupełnie nowe piłki,
  • usprawnienia w prezentacji zespołów podczas UEFA Super Cup,
  • kolejne sekwencje w rozgrywkach Copa Libertadores oraz Sudamericana.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że jest zapowiedź gry Pro Evolution Soccer 2016 w formie free-to-play. Zadebiutuje ona już 8 grudnia i będzie dostępna do pobrania z japońskich serwerów PlayStation Store. Gra w darmowej postaci zaoferuje tryb meczu towarzyskiego, treningu oraz, wspomniany wcześniej, myClub.

I jak, jesteście zadowoleni z kierunku, w którym zmierza Pro Evolution Soccer 2016?

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

Vido – czy nowy Hitman sprosta naszym wymaganiom?

IO Interactive od dłuższego czasu pracują nad nowym wcieleniem Agenta 47. Najnowszy...
Read More