Aktualizacja Gran Turismo 6 wprowadzi nowe wozy, w tym Aston Martina DP-100

Firma Polyphony Digital szykuje się do opublikowania kolejnej aktualizacji gry Gran Turismo 6. Po raz kolejny otrzymamy koncepcyjny model samochodu dla Vision GT.

Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.
Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.

W sieci zostały opublikowane kolejne informacje na temat aktualizacji do Gran Turismo 6. Jeszcze w tym miesiącu powinniśmy otrzymać nowy zestaw samochodów, z Astonem Martinem DP-100 na czele. Ten ostatni jest autem koncepcyjnym, które będzie dostępne z poziomu trybu Vision Gran Turismo.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie gry, projekt był na deskach kreślarskich już od dłuższego czasu. Samochód został opracowany w ciągu kilku miesięcy przez ekipę projektową Astona Martina pod kierownictwem dyrektora ds. projektów Marka Reichmana. Aston Martin DP-100 może się pochwalić nie tylko pięknym wyglądem, ale również technologiczną pomysłowością. Auto posiada zamontowany pośrodku silnik twin-turbo V12 zapewnia do 800 KM mocy.

Aktualizacja powinna wprowadzić również szereg innych zmian w mechanice rozgrywki, poprawić błędy, oraz drobne usprawnienia. Tradycyjnie otrzymamy dostęp do większej ilości samochodów typowo wyścigowych. Na dniach powinniśmy otrzymać specyfikę najnowszej aktualizacji, więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Need for Speed kotra rzeczywistość – zobacz jak wypada gameplay na tle prawdziwych zdjęć

Firma Ghost Games oraz Electronic Arts zdecydowały się opublikować bardzo interesującą grafikę...
Read More