Aktualizacja DriveClub już dostępna na PlayStation 4

Evolution Studios udostępnia kolejną aktualizację gry DriveClub, która dostępna jest na PlayStation 4. Patch wprowadza kilka nowości do rozgrywki, ale nie poprawia działania trybu multi.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Studio Evolution nadal pracuje w pocie czoła nad grą DriveClub, którą obiecało udostępnić w edycji PlayStation Plus. Gra debiutowała na półkach sklepowych jeszcze w zeszłym miesiącu, ale napotkano na mnóstwo problemów z rozgrywką wieloosobową.

Producent zdecydował się udostępnić kolejną aktualizację, która nie naprawia utrudniających zabawę problemów, ale wprowadza dodatkowe elementy do rozgrywki. Przede wszystkim otrzymujemy trzy nowe trasy – Yedapalli w Indiach, Los Pelambres w Chile, jak również Wester Ross w Szkocji.

DriveClub otrzymało poza tym dodatkowy, bardzo popularny ostatnimi czasy tryb fotograficzny (Photo Mode), dzięki któremu możemy robić wspaniałe zdjęcia naszym ulubionym samochodom na ulubionych trasach.

Nadal nie otrzymaliśmy konkretnego potwierdzenia dotyczącego premiery edycji PlayStation Plus. Na oficjalnym profilu na Facebooku nie ma informacji na ten temat. Czekamy z niecierpliwością.

Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie...
Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie…
Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V będzie działało w jakości 1080p na PlayStation 4

Oficjalny magazyn PlayStation zamieścił obszerny materiał na temat Grand Theft Auto V...
Read More