Aktualizacja do Titanfall wprowadza tryb kooperacji

W sieci pojawiły się informacje na temat darmowej aktualizacji do gry Titanfall. Bezpłatny patch wprowadza między innymi tryb kooperacji.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Dawno nie było nowych wiadomości na temat Titanfall od studia Respawn Entertainment. Grze udostępniono darmową aktualizację, dzięki której gracze będą mogli bawić się w trybie kooperacji.

Frontier Defense, bowiem tak nazwano tryb kooperacyjny, pozwoli nam na zabawę w maksymalnie cztery osoby. Drużyna zmierzy się z zastępami wrogów atakujących jej pozycje. Zadaniem Pilotów będzie obrona pewnej maszyny, która zbiera zasoby. Autorzy udostępnią zmodyfikowane wersje Tytanów. Dla potrzeb tego trybu przygotowano również nowy rodzaj robotów (samobójcy), których będziemy sterowali przez komputer.

Kooperacja będzie dostępna na wszystkich mapach w Titanfall. Tytuł już wkrótce otrzyma kolejne dodatki w postaci trybów Marked for Death Pro (5 listopada) oraz Deadly Ground (26 listopada). Pierwszy z nich to wariacja na temat klasycznej pogoni za jednym celem na mapie. W tym drugim trybie nisko nad ziemią unosić się będzie trujący gaz, toteż gracze będą musieli walczyć na wyższych kondygnacja budynków.

Titanfall dostępny jest na Xbox One, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/10/titanfall-game-update-8-out-tomorrow.html]

Written By
More from Patryk

Risen 3: Władcy Tytanów – ponad trzydzieści minut rozgrywki

Risen 3: Titan Lords to gra z gatunku RPG przygotowana z myślą...
Read More