Aktualizacja do GTA Online – druga część ILL-GOTTEN GAINS

Najnowszy dodatek do GTA Online w postaci Ill Gotten Gains Part 2 jest już dostępny do pobrania. Jak zwykle otrzymujemy mnóstwo zawartości.

Druga część dodatku do sieciowego trybu Grand Theft Auto 5 jest już dostępna do pobrania na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. Wraz z nowym dodatkiem gracze otrzymają dostęp do nowych samochodów, motocykli oraz motorówki.

Oczywiście to nie wszystko, co przygotowali specjaliści z Rockstar Games dla zainteresowanych. Gracze będą mogli zakupić zupełnie nowe uzbrojenie (pistolety, karabiny maszynowe), jak również stylową kurtkę skórzaną. Co więcej, użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One otrzymają nową stację radiową – The Lab.

Patch do GTA Online jest już dostępne na konsolach PlayStation, Xboksach oraz komputerach PC. Update Ill Gotten Gains Part 2 waży około 500 Mb, a więc stosunkowo nie dużo w erze powszechnie stosowanych aktualizacji. Aktualizacja wprowadza elementy warte około 8 milionów dolarów w grze Grand Theft Auto 5.

Patch do GTA Online usprawnia również szereg niedoróbek, błędów i glitchy, z którymi nadal zmaga się ten tryb i całe Grand Theft Auto 5. Warto na koniec wspomnieć, że przez weekend będziecie otrzymywać podwójne doświadczenie podczas zmagań w trybie multiplayer.

[informacja prasowa]

 

Written By
More from Patryk

Aktualizacja do Assassin’s Creed: Unity już dostępna

Aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4 oraz Xbox One...
Read More